W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego jesteśmy zmuszeni dla Państwa bezpieczeństwa ograniczyć ilość świadczenia do odwołania. Oczywiście wszystkie zabiegi, porady będą przekładane na możliwie najbliższy termin o czym będziemy Państwa informować. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, dbanie o siebie i o bliskich. Pytania dotyczące rehabilitacji prosimy kierować na adres e-mail: esteticamedbiuro@gmail.com. Prosimy o wyrozumiałość, natomiast postaramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości.
 

Światłolecznictwo (Sollux)

Światłolecznictwo – zabieg wykorzystujący promienie światła widzialnego, stosowany w stanach zapalnych stawów, bólach mięśniowych, nerwobólach, przeczulicy, przykurczach, bliznach, zrostach, półpaścu, trądziku, stanach zapalnych zatok, zaburzeniach skórnych, trudno gojących się ranach. Do zabiegów stosuje się lampę terapeutyczną Lumina z wykorzystaniem trzech różnych filtrów – niebieskiego, żółtego oraz czerwonego, w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć.

Sollux

Wśród przeciwwskazań do zabiegu wyróżnia się: ostry stan zapalny, podwyższoną temperaturę ciała, skłonność do krwawień, żylaki, niewydolność krążenia. Zabieg aplikowany jest na czystą skórę. Pacjent przed zabiegiem powinien zdjąć biżuterię oraz części garderoby z miejsca zabiegowego.

Wykonujemy świadczenia w ramach NFZ
Ząbkowska 18 lok. 61; 03-735 Warszawa
tel. +48 (22) 670 00 63 (PN.-PT: 7.00-19.00)

Polityka cookies