W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego jesteśmy zmuszeni dla Państwa bezpieczeństwa ograniczyć ilość świadczenia do odwołania. Oczywiście wszystkie zabiegi, porady będą przekładane na możliwie najbliższy termin o czym będziemy Państwa informować. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, dbanie o siebie i o bliskich. Pytania dotyczące rehabilitacji prosimy kierować na adres e-mail: esteticamedbiuro@gmail.com. Prosimy o wyrozumiałość, natomiast postaramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości.
 

Jak przygotować się do zabiegów

Aby czuć się w trakcie rehabilitacji komfortowo i swobodnie polecamy Państwu odpowiednie przygotowanie do zabiegów. Warto wziąć ze sobą obuwie na zmianę oraz założyć wygodny strój, który umożliwi sprawne odsłonięcie okolicy zabiegowej. Można również wziąć ze sobą ręcznik.

Do ćwiczeń najlepiej mieć strój gimnastyczny, czyli wygodną koszulkę i spodenki. Do zabiegów elektroterapii prosimy zabrać dwie metrowe gazy na jedną okolicę zabiegową. Oznacza to, że jeśli zabieg będzie wykonywany np. na oba stawy kolanowe, należy mieć cztery metrowe gazy. Jeżeli natomiast zabieg elektroterapii wykonywany jest na staw barkowy lub odcinek szyjny kręgosłupa, należy mieć ze sobą również bandaż elastyczny.

Okolica poddawana zabiegom powinna być oczyszczona. Nie należy przed zabiegami stosować leków, kremów, balsamów i innych kosmetyków. Leki podawane pacjentom podczas zabiegów powinny być szczelnie zamknięte oraz posiadać aktualną datę ważności.

Aby rehabilitacja przebiegała sprawnie i zgodnie z planem prosimy przychodzić o ustalonej godzinie, a ewentualne zmiany można konsultować z rejestracją.

Wykonujemy świadczenia w ramach NFZ
Ząbkowska 18 lok. 61; 03-735 Warszawa
tel. +48 (22) 670 00 63 (PN.-PT: 7.00-19.00)

Polityka cookies