W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego jesteśmy zmuszeni dla Państwa bezpieczeństwa ograniczyć ilość świadczenia do odwołania. Oczywiście wszystkie zabiegi, porady będą przekładane na możliwie najbliższy termin o czym będziemy Państwa informować. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, dbanie o siebie i o bliskich. Pytania dotyczące rehabilitacji prosimy kierować na adres e-mail: esteticamedbiuro@gmail.com. Prosimy o wyrozumiałość, natomiast postaramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości.
 

Ból łokcia - „łokieć tenisisty”

Ból łokcia ma wiele przyczyn i bardzo ważna jest prawidłowa diagnostyka. Jednym z najczęstszych powodów występowania bólu w okolicy stawu łokciowego, którego przyczyną nie był uraz jest tzw. „łokieć tenisisty”. Jest to entezopatia mięśni prostowników nadgarstka, wywołana najczęściej przeciążeniem.

Wśród objawów wyróżnia się: tkliwość uciskową w bocznej okolicy stawu łokciowego, a także ból wywołany ruchami nadgarstka. Jednym z elementów leczenia jest unikanie ruchów, które wywołują ból. W ofercie naszej przychodni znajdziecie Państwo całą gamę zabiegów skutecznych w leczeniu bólu łokcia, z których najbardziej skuteczne są ćwiczenia i masaż poprzeczny.

W opisanych dolegliwościach stosuje się również jonoforezę i fonoforezę, oraz krioterapię i kinesilogytaping. Zachęcamy do konsultacji z naszymi fizjoterapeutami w celu ułożenia kompleksowego planu rehabilitacji.

Wykonujemy świadczenia w ramach NFZ
Ząbkowska 18 lok. 61; 03-735 Warszawa
tel. +48 (22) 670 00 63 (PN.-PT: 7.00-19.00)

Polityka cookies