W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego jesteśmy zmuszeni dla Państwa bezpieczeństwa ograniczyć ilość świadczenia do odwołania. Oczywiście wszystkie zabiegi, porady będą przekładane na możliwie najbliższy termin o czym będziemy Państwa informować. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, dbanie o siebie i o bliskich. Pytania dotyczące rehabilitacji prosimy kierować na adres e-mail: esteticamedbiuro@gmail.com. Prosimy o wyrozumiałość, natomiast postaramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości.
 

ESTETICA-MED otrzymała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością

Potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług medycznych – Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Rehabilitacji “Estetica-Med” K.M. Michalczyk S.C., otrzymała certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie usług rehabilitacji leczniczej, będący wizytówką i synonimem jakości.

Przyznanie certyfikatu zostało poprzedzone audytem przeprowadzonym przez niezależną jednostkę certyfikująca, który odbył się w dniu 09.09.2014r.

Jesteśmy przekonani, że przyznany certyfikat potwierdza z jednej strony wysoką jakość udzielanych przez nas świadczeń medycznych gwarantując pacjentom poczucie komfortu leczenia oraz bezpieczeństwa, natomiast z drugiej strony stanowi doskonałą rekomendację w dalszej działalności Centrum Rehabilitacji “Estetica-Med” K.M. Michalczyk S.C., a jednocześnie promocję pozytywnego wizerunku Centrum.

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2009 dla ESTETICA-MED w zakresie świadczenia usług rehabilitacji leczniczej

Wykonujemy świadczenia w ramach NFZ
Ząbkowska 18 lok. 61; 03-735 Warszawa
tel. +48 (22) 670 00 63 (PN.-PT: 7.00-19.00)

Polityka cookies